Starší žáci “A” změřili v přípravě síly s Modřicemi, vyhráli 3:1

V sobotu v pravé poledne se áčko našich starších žáků utkalo se soupeřem z krajského přeboru Modřicemi. V utkání hraném 3 x 30 minut šli rosičtí postupně do vedení 3:0, které modřičtí krátce před koncem korigovali.

MFK Modřice – FC Slovan Rosice      1:3 (0:1, 0:2, 1:0)

Branky: 86. ??? – 29. a 48. Řezníček, 39. Tvrdoň

Sestava: Živný, Nevřivý, Kapoun, Smištík, Švéda, Koláček, Mezník, Dutka, Tvrdoň, Řezníček, Karásek A., Karásek M., Procházka, Caratti, Vyklický

Komentář trenéra: Prvních 30 minut Modřice kombinovaly a držely hodně času míč, bohužel pro ně bez většího efektu. Druhá třetina už od nás byla lepší, změnili jsme rozestavení, dobře jsme napadali a držení míče se srovnalo. Poslední třetina pak byla z naší strany nejlepší, míč byl převážně na našich kopačkách a podnikali jsme rychlé přechody do zakončení.