Starší přípravka “B” veze z miniturnaje ve Zbraslavi plný počet bodů

FK Sokol Zbraslav - FC Slovan Rosice  “B”      2:4 (1:2)

Branky: Bela, Svoboda – Švestka 2, Kocman, Vladík

Sestava: Klíma Petr – Fridrich Pavel, Horký Štěpán, Koníček Kryštof, Pokorný Jan (K), Přibyl Ondřej, Šindler Adam,  Švestka Marek, Vladík Tadeáš, Kocman Kryštof

FC Slovan Rosice “B” - TJ Sokol Ketkovice      5:3 (0:2)

Branky: Klíma 2, Koníček 2, Kocman – Hanák, Matoušek, Nekuda

Sestava: Klíma Petr (21. Vladík Tadeáš) – Fridrich Pavel (K), Horký Štěpán, Koníček Kryštof, Pokorný Jan, Přibyl Ondřej, Šindler Adam, Švestka Marek, Kocman Kryštof

Kluci ze starší přípravky “B” zajížděli v rámci 8. kola oblastního přeboru na zápasový miniturnaj do Zbraslavi. V pěkném slunečném dni se v prvním zápase setkali s místním celkem, zápas se vyvíjel poměrně vlažným tempem a to na obou stranách. Ve druhém poločase se nám podařilo odskočit na dvougólový rozdíl a tento výsledek už jsme udrželi.

Ve druhém zápase jsme předváděli zlepšenou hru, zlepšili jsme zejména obranu a přechod do útoku. Celkově jsme hráli pohledný fotbal, přesto jsme obdrželi dvě nešťastné branky. Toto manko jsme se rozhodli ve druhém poločase dohnat. Už to vypadalo, že zápas skončí remízou, když rozhodčí nařídil přímý kop proti naší brance po faulu na našeho hráče. Tato nespravedlnost jako by vlila klukům krev do žil, stav zápasu jsme obrátili v náš prospěch a zápas dohráli zcela v naší režii. Kluci zaslouží za předvedenou hru velkou pochvalu.

Zbraslav