Slovan Rosice – Zbrojovka Brno 2 : 1 (0:1)

Branky:   72. Konečný, 78. Živný – 13. Štrombach

Rozhodčí:   –

Diváci: -

Sestava Rosice :   Balčirák (46. Hoda) – Boháč (60. Chlup), Konečný (30. Huška), Polák (60. Konečný), Oprchal (30. Vítámvás (70. Nešpůrek)) – Chlup (35. Nešpůrek (65. Oprchal)), Havlásek (60. Selinger), Selinger (30. Lang), Michna (65. Havlásek) – Malata (60. Živný), Živný (30. Musil)

Sestava Zbrojovka:

Ve svém druhém přípravném utkání proti juniorce Zbrojovky Brno zvítězil “A” tým Slovanu Rosice nejtěsnějším rozdílem 2:1. Utkání mělo od začátku i díky kvalitnímu soupeři vysoké tempo a bylo bohaté na šance na obou stranách. První branka utkání padla ve 13. minutě, kdy po rychlém protiútoku hostů napálil Štrombach odražený míč do Balčirákovi branky – 0:1. Srovnat mohl ve 21. minutě z penalty Malata, Záleský ale jeho pokus vytěsnil na roh. Rosickým se utkání podařilo otočit během šesti minut druhé půle. Nejprve se v 72. minutě po standartní situaci a následném závaru v šestnáctce hostů prosadil povedenou střelou Konečný – 1:1. A o šest minut později našel Oprchal přesným centrem rozběhnutého Živného, který hlavičkou do proti pohybu hostujícího brankáře uzavřel skóre zápasu – 2:1.

Třetí přípravné utkání sehrají rosičtí tuto sobotu, kdy od 10:30 budou na svém stadionu hostit tým SK Olympia Ráječko.