Branky:   61. Malata – 58. Lapeš, 89. Simandl

Rozhodčí:   –

Diváci: -

Sestava Rosice :   Balčirák (46. Hoda) – Oprchal, Selinger (62. Farmačka), Huška, Vítámvás – Michna (46. Chlup), Lang (46. Foral), Havlásek, Pšikal (46. Těžký) – Živný (46. Malata), Ovsepjan

Sestava Břeclav:

V posledním přípravném utkání před novou sezonou podlehl “A” tým Slovanu i díky řadě neproměněných šancí Břeclavi 1:2. Stejným výsledkem dopadlo i zimní vzájemné utkání.

Po prvním poločase, ve kterém diváci branku neviděli, poslal hosty v 58. minutě do vedení Lapeš, který šikovně přeloboval vybíhajícího Hodu – 0:1. Domácím se podařilo vyrovnat o tři minuty později, když se v 61. minutě dokázal ve vápně prosadit Malata – 1:1. O výhře hostů rozhodla 89. minuta, kdy se provedenou střelou do šibenice prezentoval Simandl – 1:2.

K prvnímu mistrovskému utkání zajíždějí rosičtí v neděli 10. srpna do Polné. Zápas začíná v 16:30, odjezd autobusu je ve 14:45.