Dorostenci jedou z Veselí s prázdnou

Starší dorostenci na malé umělce ve Veselí svedli tuhý boj proti favorizovanému domácímu týmu a jen trochu štěstíčka chybělo, aby si odvezli bod za remízu. Mladší dorostenci se o možnost uhrát slušný výsledek připravili tragickým výkonem v prvním poločase, kdy během 23 minut inkasovali 6 gólů.

Starší dorost:

FC Veselí n/M – FC Slovan Rosice     5:4 (3:1)

Branky: 13. Daněček, 21. Machala, 40., 69. a 73. Vaďura – 22. Hanzal, 54. Bílek, 67. a 75. Jahn F.

Sestava: Dočekal – Bartlík, Wasserbauer, Hibš (K), Prax – Bílek, Fojtík, Hvězda, Hanzal (46. Vitamvás) – Jahn F.,  Dutka

Mladší dorost:

FC Veselí n/M – FC Slovan Rosice     6:1 (6:0)

Branky: 15. Brákora, 15., 28. a 38. Tomčal, 35. Suchánek, 36. Chytka – 74. Wasserbauer

Sestava: Reibl (41. Dočekal) – Klíma, Pelikán, Bílek (K) (59. Wasserbauer), Vitamvás – Kříž (74. Bartlík), Jahn D,  Liška (42. Dutka) – Kratochvíl, Leitner – Havlín

Napravit své zaváhání z prvního jarního kola budou mít dorostenci možnost v neděli 3.4. doma proti Slatině. Starší začínají v 10:00, mladší ve 12:15.